Redirection 2.2.5 - en to cs translation catalogue (172 entries)

en: %d per-page
cs: %d na stránku

en: %d redirection was successfully imported | %d redirections were successfully imported
cs[0]: %d přesměrování bylo úspěšně importováno
cs[1]: %d přesměrování byla úspěšně importována
cs[2]: %d přesměrování bylo úspěšně importováno

en: %s by matching %s
cs: %s odpovídá %s

en: %s imported on %s at %s
cs: %s importován z %s na %s

en: 404 Errors
cs: chyby 404

en: <small>No options have been set</small>
cs: <small>Nic nebylo nastaveno</small>

en: <strong>Could not write to configured <code>.htaccess</code> file - check file permissions</strong>
cs: <strong>Nelze zapisovat do <code>.htaccess</code> souboru - zkontrolujte přístupová oprávnění</strong>

en: <strong>Disabled: You must enable <a href="options-permalink.php">permalinks</a> before using this</strong>
cs: <strong>Plugin neaktivní: nejprve musíte povolit <a href=\"options-permalink.php\">trvalé odkazy</a></strong>

en: <strong>Disabled: enter the location of an <code>.htaccess</code> file for this to be valid</strong>
cs: <strong>Zakázáno: Je potřeba zadat správné umístění souboru <code>.htaccess</code></strong>

en: <strong>Location is invalid - check that path exists</strong>
cs: <strong>Umístění je chybné - zkontrolujte zadanou cestu</strong>

en: A module is a controlling element that determines how redirections are handled.  Elements in a WordPress module are handled by WordPress, elements in an Apache module are handled by <code>.htaccess</code>, and elements in a 404 module affect how 404 errors are logged.
cs: Modul je kontrolní prvek, který určuje, jakým způsobem jsou zpracovávány přesměrování. Záznamy v modulu WordPress jsou zpracovány WordPressem, záznamy v modulu Apache zpracovává <code>.htaccess</code>, a záznamy v modulu 404 ovlivní, jak budou zalogovány chyby 404.

en: A unique token allowing feed readers access to Redirection RSS (leave blank to auto-generate)
cs: Unikátní token umožňující přístup RSS čtečkám k Redirection RSS (ponechte prázdné pro automatické generování)

en: Action
cs: Akce

en: Add
cs: Přidat

en: Add Group
cs: Přidat skupinu

en: Add Module
cs: Přidat modul

en: Add Redirection
cs: Přidat přesměrování

en: Add new redirection
cs: Přidat nové přesměrování

en: Advanced: For management of external sites
cs: Pokročilé: Pro správu externích webů

en: All translators will have a link to their website placed on the plugin homepage at <a href="http://urbangiraffe.com/plugins/redirection/">UrbanGiraffe</a>, in addition to being an individual supporter.
cs: Všichni překladatelé získají odkaz na své webové stránky na domovské stránce pluginu <a href="http://urbangiraffe.com/plugins/redirection/">UrbanGiraffe</a>. A pochopitelně dobrý pocit z přispění komunitě.

en: Allow IPs
cs: Povolené IP

en: Apply
cs: Použít

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Auto-generate URL
cs: Automatické generování URL

en: Ban IPs
cs: Zakázané IP

en: Bulk Actions
cs: Hromadné akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Canonical
cs: Kanonizace

en: Category URLs
cs: URL kategorií

en: Commercial<br/>Donation
cs: Komerční<br/>příspěvek

en: Create
cs: Vytvořit

en: Date
cs: Datum

en: Delete
cs: Odstranit

en: Delete Logs
cs: Smazat logy

en: Delete Redirection
cs: Odstranit plugin Redirection

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Disabling a group will disable all items contained within it
cs: Zakázání skupiny současně zakáže všechny její položky

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
cs: Zobrazuje se %s&#8211;%s z %s

en: Do nothing
cs: Nedělat nic

en: Don't monitor
cs: Nesledovat

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Error (404)
cs: Chyba (404)

en: Expire Logs
cs: Expirace logů

en: Filter
cs: Filtr

en: Force WWW
cs: Vždy použít WWW

en: Force WWW (www.%s)
cs: Vždy přidat WWW (www.%s)

en: Full details of producing a translation can be found in this <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">guide to translating WordPress plugins</a>.
cs: Kompletní postup pro překládání je k dispozici v podobě <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">příručky pro překlad WordPress pluginů</a> .

en: Group
cs: Skupina

en: Groups
cs: Skupiny

en: Groups for module
cs: Skupiny modulu

en: HTTP Code
cs: HTTP kód

en: Here you can import redirections from an existing .htaccess file, a CSV file, or a Redirection XML.
cs: Složí k importu přesměrování z existujícího souboru .htaccess, CSV souboru nebo z XML exportu pluginu Redirection.

en: Hits
cs: Zobrazení

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
cs: Jsem milý člověk a podpořil jsem vývoj tohoto pluginu

en: IP Lookup Service
cs: Služba pro vyhledávání dle IP

en: IPs are allowed
cs: IP adresy jsou povoleny

en: IPs are banned
cs: IP adresy jsou zakázány

en: If you are using this plugin in a commercial setup, or feel that it's been particularly useful, then you may want to consider a <strong>commercial donation</strong>.
cs: Používáte-li tento plugin ve firemní sféře, nebo máte pocit, že je extrémně užitečný, pak byste možná mohli zvážit <strong>výraznější dotaci za komerční využití.</strong>

en: If you're multi-lingual then you may want to consider donating a translation:
cs: Pokud hovoříte více jazyky, můžete podpořit další vývoj pluginu jeho přeložením například do těchto jazyků:

en: Import into
cs: Importovat do

en: Individual<br/>Donation
cs: Individuální<br/>příspěvek

en: Items
cs: Položky

en: Last Access
cs: Poslední přístup

en: Leave as is
cs: Beze změny

en: Location
cs: Umístění

en: Log 404s
cs: Logovat chyby 404

en: Logged In
cs: Přihlášený

en: Logged Out
cs: Odhlášený

en: Logging
cs: Logování

en: Match
cs: Shoda

en: Matched
cs: Shoda

en: Modified Posts
cs: Upravené příspěvky

en: Module
cs: Modul

en: Modules
cs: Moduly

en: Monitor new posts
cs: Sledovat nové příspěvky

en: Move To
cs: Přesunout do

en: Name
cs: Jméno

en: Next
cs: Další

en: No
cs: Ne

en: No items have been selected
cs: Nebyly vybrány žádné položky

en: No items were imported
cs: Žádné položky nebyly importovány

en: Not matched
cs: Neshoduje se

en: Note that the group is ignored when uploading an XML file.
cs: Poznámka: Nastavení Skupiny je při nahrání XML souboru ignorováno.

en: Note: Hits are dependant on log entries
cs: Poznámka: Počet zobrazení je vypočítán ze záznamů v logu

en: Operations
cs: Operace

en: Options
cs: Nastavení

en: Please specify a group name
cs: Zadejte prosím název skupiny

en: Please wait...
cs: Čekejte prosím ...

en: Plugin Support
cs: Podpora pluginu

en: Position
cs: Pozice

en: Post &amp; Page URLs
cs: URL Příspěvků &amp; Stránek

en: Previous
cs: Předchozí

en: Process Current Logs
cs: Operace s aktuálními logy

en: Redirect to
cs: Přesměrovat na

en: Redirect to URL
cs: Přesměrovat na URL

en: Redirect to random post
cs: Přesměrovat na náhodný příspěvek

en: Redirected by
cs: Přesměrováno dle

en: Redirection Log
cs: Logy přesměrování

en: Redirection Support
cs: Podpora pro Redirection

en: Redirection data has been deleted and the plugin disabled
cs: Data pluginu Redirection byla odstraněna a plugin byl deaktivován

en: Redirection is available in
cs: Redirection je k dispozici v

en: Redirection is free to use - life is wonderful and lovely!  However, it has required a great deal of time and effort to develop and if it has been useful you can help support this development by <strong>making a small donation</strong>.
cs: Plugin Redirection je šířen zdarma - život je krásný, autor vás má rád! Nicméně, vývoj vyžaduje hodně času a úsilí... Pokud vám tento plugin připadá užitečný, neostýchejte se podpořit jeho vývoj <strong>drobným příspěvkem.</strong>

en: Redirections for group
cs: Přesměrování pro skupinu

en: Redirects
cs: Přesměrování

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Reset Hits
cs: Vynulovat počet zobrazení

en: Save
cs: Uložit

en: Search
cs: Hledat

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Selecting this option will delete all redirections, all logs, and any options associated with the Redirection plugin.  Make sure this is what you want to do.
cs: Výběrem této možnosti dojde k odstranění všech přesměrování, logů a všech nastavení, spojených s pluginem Redirection. Tyto změny není možné vzít zpět, ujistěte se, že víte, co děláte.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Site URL
cs: URL webu

en: Sorry, but your redirection was not created
cs: Přesměrování nebylo vytvořeno

en: Source URL
cs: Zdrojová URL

en: Strip Index
cs: Odebrat Index

en: Strip WWW
cs: Odebrat WWW

en: Strip WWW (%s)
cs: Odebrat WWW (%s)

en: Strip index files (html,php)
cs: Odebrat soubory index (html,php)

en: Strip index.php
cs: Odebrat index.php

en: Support
cs: Podpora

en: Target URL
cs: Cílová URL

en: The target URL will be chosen from one of the following URLs, depending if the user is logged in or out.  Leaving a URL blank means that the user is not redirected.
cs: Cílová URL bude vybírána z následujících URL - v závislosti na tom, zda je uživatel přihlášen nebo ne. Prázdné pole pro URL znamená, že k přesměrování nedojde

en: The visitor will be redirected from the source URL if the referrer matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected.
cs: Návštěvník bude přesměrován ze zdrojové URL, pokud přichází z konkrétní URL (referrer). Lze nastavit cílové URL pro <em>shodu</em> parametru referrer a další URL pro ostatní případy - <em>neshoduje se</em>. Ponechání prázdné URL znamená, že návštěvník nebude přesměrován.

en: The visitor will be redirected from the source URL if the user agent matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected. <strong>All matches are performed as regular expressions</strong>.
cs: Návštěvník bude přesměrován ze zdrojové URL, pokud odpovídá jeho identifikace User Agent. Lze nastavit cílové URL pro <em>shodu</em> parametru User Agent a další URL pro ostatní případy - <em>neshoduje se</em>. Ponechání prázdné URL znamená, že návštěvník nebude přesměrován. <strong>Poznámka: ve všech případech je použit regulární výraz - verze a revize nejsou brány v potaz.</strong>

en: There are no logs to display!
cs: Není k dispozici žádný log pro zobrazení!

en: These actions will affect all currently available logs (i.e. your search phrase will restrict the log items).
cs: Tyto akce budou mít vliv na všechny logy, které jsou k dispozici (pomocí vyhledávání můžete omezit rozsah zpracovaných logů).

en: This will act as an incentive for me to carry on developing, providing countless hours of support, and including new features and suggestions. You get some useful software and I get to carry on making it.  Everybody wins.
cs: Drobnou dotací nejen přispějete na další vývoj, ale dáte mi také najevo, že tento plugin má smysl a mám pokračovat v jeho vývoji, podpoře vás, uživatelů, a v přidávání dalších skvělých funkcí. Vy tak získáte užitečný software a já povzbuzení do další práce. A to za to stojí, nemyslíte?

en: This will be used to auto-generate a URL if no URL is given.  You can use the special tags $dec$ or $hex$ to have a unique ID inserted (either decimal or hex)
cs: Tato volba je použita pro automatické generování URL v případě, kdy není URL specifikována. Je možné použít speciální tagy $dec$ nebo $hex$ pro vložení unikátního ID do URL (dec - dekadický, hex - šestnáctkový)

en: Title
cs: Nadpis

en: Toggle
cs: Povolit/Zakázat

en: Tracked
cs: Sledování

en: Translations
cs: Překlady

en: Type
cs: Typ

en: URL and login status
cs: URL a přihlášení

en: URL and referrer
cs: URL a referrer

en: URL and user agent
cs: URL a user agent

en: URL only
cs: pouze URL

en: Uncheck one or both of these to turn off logging and reduce database load if your redirected URLs are hit very frequently, and/or your site is very busy and pages are often not found.
cs: Zakázáním jedné nebo obou těchto voleb docílíte nižšího zatížení databáze a vyššího výkonu webu. To se hodí zejména u webů, které mají omezené systémové zdroje, velký počet přesměrování a chybných URL či v případech, kdy nepotřebujete záznamy o proběhlých přesměrováních.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Upload
cs: Nahrát

en: View as
cs: Zobrazit jako

en: Whether to track 'hits' to items
cs: Sledovat 'hits' (použití) položek

en: WordPress is installed in: <code>%s</code>
cs: WordPress je nainstalován v: <code>%s</code>

en: XML importing is only available with PHP5 - you have PHP4.
cs: XML import je k dispozici pouze v PHP5 - používáte bohužel PHP4.

en: Yes
cs: Ano

en: You can have Redirection detect changes in URLs and have an automatic redirection created in a specific group.
cs: Plugin Redirection může detekovat změny v URL a na jejich základě vytvářet automatická přesměrování pro konkrétní skupiny.

en: You have no groups in this module.
cs: Tento modul neobsahuje žádné skupiny.

en: You have no modules defined yet
cs: Žádné moduly nebyly dosud definovány

en: You have no redirections.
cs: Neexistuje žádné přesměrování.

en: Your group was added successfully
cs: Skupina byla úspěšně přidána

en: Your logs have been deleted
cs: Vaše logy byly smazány

en: Your module was not created - did you provide a name?
cs: Modul nebyl vytvořen - nezapomněli jste zadat název?

en: Your module was successfully created
cs: Modul byl úspěšně vytvořen

en: Your options were updated
cs: Nastavení aktualizováno

en: Your redirection has been added.
cs: Přesměrování bylo přidáno.

en: days (enter 0 for no expiry)
cs: dnů (při zadání 0 neexpirují logy nikdy)

en: delete
cs: odstranit

en: disabled
cs: zakázáno

en: edit
cs: upravit

en: edit group
cs: upravit skupinu

en: for
cs: pro

en: force WWW
cs: vždy použít WWW

en: log 404 Not Found requests
cs: logovat požadavky 404 - Nenalezeno

en: log redirected requests
cs: logovat žádosti o přesměrování

en: memory limit at %dMB
cs: memory limit - %dMB

en: no errors
cs: nezobrazovat chyby

en: optional
cs: volitelný

en: re-order
cs: přeuspořádat

en: save order
cs: uložit pořadí

en: show errors
cs: zobrazovat chyby

en: strip WWW
cs: odstranit WWW

en: strip index
cs: odstranit index
