Redirection 2.2.5 - en to lt translation catalogue (162 entries)

en: %d redirection was successfully imported
lt: %d redirections were successfully imported

en: <small>No options have been set</small>
lt: <small>Nėra galimybės nustatyti</small>

en: <strong>Could not write to configured <code>.htaccess</code> file - check file permissions</strong>
lt: <strong> negalite rašyti sukonfigūruotas <code> Htaccess </code> Failas - patikrinti failo teises </strong>

en: <strong>Disabled: You must enable <a href="options-permalink.php">permalinks</a> before using this</strong>
lt: <strong>Išjungta: Jūs turite įjungti<a href="options-permalink.php">permalinks</a> before using this</strong>

en: <strong>Disabled: enter the location of an <code>.htaccess</code> file for this to be valid</strong>
lt: <strong>neįgaliesiems įveskite <code> vietą Htaccess</code>, kad tai galioja</strong>

en: <strong>Location is invalid - check that path exists</strong>
lt: <strong>Vieta yra neteisingas - patikrinti, kad sekai</strong>

en: A module is a controlling element that determines how redirections are handled.  Elements in a WordPress module are handled by WordPress, elements in an Apache module are handled by <code>.htaccess</code>, and elements in a 404 module affect how 404 errors are logged.
lt: Modulis yra kontrolės elementas, kuris nustato, kaip tvarkomi nukreipimai. Tvarko WordPress WordPress modulio elementų, Apache modulis elementai tvarkomi pagal <code>. htaccess</ ode> ir 404 modulis elementai veikia kaip klaidas 404 prisijungęs.

en: A unique token allowing feed readers access to Redirection RSS (leave blank to auto-generate)
lt: Leisti pašarų skaitytojams susipažinti su Nukreipiama RSS (palikti tuščią, jei norite automatiškai kurti unikalią žymę)

en: Action
lt: veiksmas

en: Add
lt: Pridėti grupę

en: Add Group
lt: Pridėti grupę

en: Add Redirection
lt: Pridėti Nukreipiama

en: Add new redirection
lt: Pridėti naują peradresavimo

en: Advanced: For management of external sites
lt: Detali: valdymo išorinių svetainių

en: All translators will have a link to their website placed on the plugin homepage at <a href="http://urbangiraffe.com/plugins/redirection/">UrbanGiraffe</a>, in addition to being an individual supporter.
lt: Visi vertėjai turės pateikti nuorodą į savo svetainę pagrindiniame puslapyje įjungti <a href="http://urbangiraffe.com/plugins/redirection/"> UrbanGiraffe</a>, be to yra individualus rėmėjas.

en: Allow IPs
lt: leisti IP

en: Apply
lt: taikyti

en: Are you sure?
lt: Ar tikrai?

en: Ban IPs
lt: uždrausti IP

en: Bulk Actions
lt: Tūrinės veiksmai

en: Cancel
lt: atšaukti

en: Category URLs
lt: Kategorija URL

en: Commercial<br/>Donation
lt: Komercinis <br/> Donorystė

en: Create
lt: kurti

en: Date
lt: data

en: Delete
lt: panaikinti

en: Delete Logs
lt: ištrinti Įrašai

en: Delete Redirection
lt: ištrinti Nukreipiama

en: Details
lt: Išsamiau

en: Disabling a group will disable all items contained within it
lt: Išjungus grupės išjungti visus elementus, joje esančios

en: Do nothing
lt: nieko nedaryti

en: Don't monitor
lt: Nekontroliuoja

en: Enabled
lt: įjungta

en: Error (404)
lt: Klaida (404)

en: Error Level
lt: klaidų lygis

en: Filter
lt: filtras

en: Force WWW
lt: jėga WWW

en: Go
lt: eiti

en: Group
lt: grupė

en: Groups
lt: grupės

en: Groups for module
lt: Už modulio grupės

en: HTTP Code
lt: HTTP Kodas

en: Here you can import redirections from an existing .htaccess file, a CSV file, or a Redirection XML.
lt: Čia galite importuoti nukreipimai iš esamų. Htaccess failą, CSV failą, arba Nukreipiama XML.

en: Hits
lt: Hitai

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
lt: Aš esu gražus ir aš padėjo remti šį papildinį autorius

en: IPs are allowed
lt: IP yra leidžiama

en: IPs are banned
lt: IP yra uždraustas

en: If you are using this plugin in a commercial setup, or feel that it's been particularly useful, then you may want to consider a <strong>commercial donation</strong>.
lt: Jei jūs naudojate šią plugin komercinės sąrankos, arba jaučia, kad tai buvo ypač naudinga, tada galbūt norėsite apsvarstyti <strong>komercinę donorystę</strong>.

en: If you're multi-lingual then you may want to consider donating a translation:
lt: Jei esate daugiakalbiai, tada jūs galbūt norėsite apsvarstyti dovanojančios vertimą:

en: Import
lt: importuoti

en: Import into
lt: importo į

en: Individual<br/>Donation
lt: Individualus <br/> Donorystė

en: Items
lt: daiktai

en: Last Access
lt: Paskutinis apsilankymas

en: Location
lt: vieta

en: Log
lt: Prisijungti

en: Log 404s
lt: Prisijungti 404s

en: Logged In
lt: Prisijungimas:

en: Logged Out
lt: Atsijungimas

en: Manage all your 301 redirects and monitor 404 errors
lt: Tvarkyti visus savo 301 peradresavimą ir stebėti klaidas 404

en: Match
lt: rungtynės

en: Matched
lt: Sutampa

en: Memory Limit
lt: atminties Limito

en: Modified Posts
lt: Modifikuota Pranešimai

en: Module
lt: modulio

en: Modules
lt: moduliai

en: Monitor new posts
lt: Stebėti naujus pranešimus

en: Move To
lt: perkelti į

en: Name
lt: pavadinimas

en: Next
lt: kitas

en: No
lt: ne

en: No errors
lt: Nėra klaidų

en: No items have been selected
lt: Nėra elementų, buvo atrinkti

en: No items were imported
lt: Nėra elementų, buvo importuoti

en: Not matched
lt: nesutampa

en: Note that the group is ignored when uploading an XML file.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad grupėje yra ignoruojamas, kai įkelti XML failą.

en: Note: Hits are dependant on log entries
lt: Pastaba: Hitai priklauso nuo žurnalo įrašus

en: Operations
lt: operacijų

en: Options
lt: parinktys

en: Please specify a group name
lt: Prašome nurodyti grupės pavadinimą,

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti ...

en: Position
lt: pozicija

en: Previous
lt: ankstesnis

en: Process Current Logs
lt: Tvarkyti Aktualus Įrašai

en: Raw .htaccess
lt: Žalias. Htaccess

en: Redirect to
lt: nukreipti į

en: Redirect to URL
lt: Nukreipti į URL

en: Redirect to random post
lt: Nukreipti į Atsitiktinis užrašas

en: Redirected by
lt: Nukreipta pagal

en: Redirection
lt: Nukreipiama

en: Redirection Log
lt: Nukreipiama Prisijungti

en: Redirection data has been deleted and the plugin disabled
lt: Nukreipiama duomenys buvo ištrinti ir įjungti neįgaliesiems

en: Redirection is available in
lt: Nukreipiama yra išversta į

en: Redirection is free to use - life is wonderful and lovely!  However, it has required a great deal of time and effort to develop and if it has been useful you can help support this development by <strong>making a small donation</strong>.
lt: Nukreipiama laisvai naudotis - gyvenimas yra nuostabus ir mielas! Tačiau, ji reikalauja daug laiko ir pastangų plėtoti ir, jei ji buvo naudinga, galite padėti remti šią plėtrą <strong>mažą donorystės</strong>.

en: Redirections
lt: peradresavimai

en: Redirections for group
lt: Peradresavimai, grupės

en: Redirects
lt: nukreipimus

en: Referrer
lt: nuorodą

en: Regular expression
lt: reguliaraus išraiška

en: Reset Hits
lt: Atstatyti Hitai

en: Save
lt: sutaupyti

en: Search
lt: paieška

en: Select All
lt: Žymėti viską

en: Selecting this option will delete all redirections, all logs, and any options associated with the Redirection plugin.  Make sure this is what you want to do.
lt: Pasirinkus šią parinktį, bus ištrinti visus peradresavimus, visų rąstų, ir bet kokių galimybių, susijusių su Nukreipiama plugin. Įsitikinkite, kad tai, ką norite daryti.

en: Server default
lt: serverio nutylėjimą

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Show errors
lt: Rodyti klaidas

en: Site URL
lt: Svetainės URL

en: Sorry, but your redirection was not created
lt: Atsiprašome, tačiau jūsų peradresavimo nebuvo sukurta

en: Source URL
lt: šaltinio URL

en: Strip WWW
lt: juostelės WWW

en: Strip index files (html,php)
lt: Ruože indeksą failus (HTML, PHP)

en: Strip index.php
lt: juostelės index.php

en: Support
lt: parama

en: Target URL
lt: Paskirties URL

en: The visitor will be redirected from the source URL if the referrer matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected.
lt: Lankytojas bus nukreiptas nuo šaltinio URL, jei refererių rungtynės. Galite nurodyti <em>atitiko</em>, kad paskirties URL adresą siųsti lankytojus, jei jie rungtynės, ir <em>neatitiko</ em>, jei jie nesutampa. , Paliekant URL tuščią, reiškia, kad lankytojas nėra nukreipti.

en: The visitor will be redirected from the source URL if the user agent matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected. <strong>All matches are performed as regular expressions</strong>.
lt: Lankytojai bus nukreipiami iš šaltinio URL, jei user-agent atitinka. Galite nurodyti <em>atitiko</em>, kad paskirties URL adresą siųsti lankytojus, jei jie rungtynės, ir <em> neatitiko </em>, jei jie nesutampa. , Paliekant URL tuščią, reiškia, kad lankytojas nėra nukreipti. <strong>Visos rungtynės yra atlikti kaip reguliarios išraiškos</strong> .

en: There are no logs to display!
lt: Nėra rąstų, kuriuos būtų galima parodyti!

en: These actions will affect all currently available logs (i.e. your search phrase will restrict the log items).
lt: Šie veiksmai turės įtakos visų šiuo metu turimų rąstų (ty savo paieškos frazę apriboti žurnalo elementus).

en: Title
lt: pavadinimas

en: Toggle
lt: perjungti

en: Tracked
lt: Vikšrinės

en: Translations
lt: vertimai

en: Type
lt: tipas

en: URL Monitoring
lt: URL stebėsena

en: URL and login status
lt: URL ir prisijungimo statuso

en: URL and referrer
lt: URL ir nukreipimo

en: URL and user agent
lt: URL ir vartotojo agentas

en: URL only
lt: tik URL

en: Uncheck one or both of these to turn off logging and reduce database load if your redirected URLs are hit very frequently, and/or your site is very busy and pages are often not found.
lt: Atsisakykite vieno ar abiejų šių išjungti medienos ruoša ir sumažinti duomenų bazės apkrovos, jei jūsų nukreipimo URL nukentėjo labai dažnai, ir / ar jūsų svetainė yra labai užsiėmę ir dažnai nerastas puslapių.

en: Update
lt: atnaujinti

en: Upload
lt: Įkelti

en: View as
lt: Žiūrėti kaip

en: Whether to track 'hits' to items
lt: Ar sekti "hitai" elementų

en: XML importing is only available with PHP5 - you have PHP4.
lt: XML importuoti tik su PHP5 turite PHP4.

en: Yes
lt: taip

en: You can have Redirection detect changes in URLs and have an automatic redirection created in a specific group.
lt: Galite Nukreipiama aptikti URL ir turi automatinio peradresavimo, sukurtas konkrečiai grupei.

en: You have no groups in this module.
lt: Jūs neturite šiame modulyje grupių

en: You have no modules defined yet
lt: Jūs turite ne dar apibrėžti moduliai

en: You have no redirections.
lt: Jūs neturite nukreipimai.

en: Your group was added successfully
lt: Jūsų grupė buvo sėkmingai įrašytas.

en: Your logs have been deleted
lt: Jūsų rąstai buvo ištrintos

en: Your module was not created - did you provide a name?
lt: Jūsų modulis nebuvo sukurta tu vardą?

en: Your module was successfully created
lt: Jūsų modulis buvo sėkmingai sukurta

en: Your options were updated
lt: Jūsų galimybės buvo atnaujintos

en: Your redirection has been added.
lt: Jūsų peradresavimo buvo įtrauktas.

en: delete
lt: panaikinti

en: disabled
lt: neįgaliesiems

en: edit
lt: redaguoti

en: edit group
lt: redaguoti grupę

en: for
lt: už

en: force WWW
lt: jėgos WWW

en: go
lt: eiti

en: memory limit at %dMB
lt: atminties limitą  %dMB

en: no errors
lt: nėra klaidų

en: optional
lt: neprivalomas

en: re-order
lt: užsakymą

en: reset
lt: iš naujo

en: save order
lt: išsaugoti, kad

en: show errors
lt: Rodyti klaidas

en: strip WWW
lt: juostelės WWW

en: strip index
lt: juostelės indeksas
